درباره ما

چوب طرح نوین

در هر برهه ای، همواره تعامل افکار و خرد جمعی یکی از ارکان اصلی پیشرفت، توسعه و ترقی هر بخشی، منطقه و کشوری بوده است. با نگاهی گذرا به تاریخ می توان دریافت که حتی زمانیکه ارتباطات رسانه ای نیز قدم به عرصه وجود گذاشته اند فضاهای گردهمایی و همایش نقش مهمی را در مهیا کردن بستر مناسب جهت گفتگو و تبادل افکار و ارتقاء فرهنگ و هنر هر قوم و ملیتی ایفاء کرده اند و حتی خود رسانه ای شدند با مخاطبین بسیار.

پیشرفتهای بشر و ورود تکنولوژی های سمعی و بصری، این رسانه پرمخاطب را بسمت پیشرفت و دگرگونی بسیاری سوق داد آنچنان که در کنار معماری داخلی علوم دیگری نظیر الکترو آکوستیک صدا و تصویر نیز به طراحی این مجموعه ها افزوده گردید تا مخاطب علاوه بر لذت بردن از فضایی شکیل، خوب ببیند و خوب بشنود.

choobtarh-MailIcon-PNG

در این رهگذر، در سده گذشته با عنایت به شرایط خاص سیاسی و اقتصادی و فرهنگی این مرزو بوم، مجال پرداختن تخصصی به اماکن فرهنگی نظیر سالن های سینما، همایش، آمفی تئاتر و … کمتر وجود داشته و متاسفانه کیفیت فنی اماکن مذکور بعلت فقدان مشاورین متخصص در این زمینه، فاصله زیادی با علم و تخصص روز دنیا داشته است.

از این رو، شرکت چوب طرح نوین (سهامی خاص) در سال 1379 با هدف مشاوره تخصصی، طراحی و اجرای معماری داخلی آکوستیکی و تجهیز سالن های همایش و آمفی تئاتر و سینما و فضاهای آموزشی تأسیس یافته است.

نیل به هدف فوق مستلزم بهره مندی از دانش فنی متخصصین و کارشناسان مبرز، ایجاد واحد تحقیق و توسعه، اطلاع و استفاده از دانش و تجهیزات منابع خارجی در زمینه های آکوستیک و الکتروآکوستیک، افزایش توان تولد و بهبود کیفیت قطعات و محصولات دکوراتیو تولیدی و در نهایت تحویل پروژه مطابق شرایط استاندارد و جلب رضایت مشتریان می باشد.

این شرکت از بدو تأسیس با جذب و بهره مندی از توان کارشناسان مجرب، مجموعه منسجم و متمرکز تحقیقاتی را در زمینه مشاوره و طراحی معماری داخلی آکوستیکی، سیستم های الکتریکی و الکترونیکی ( صوت و تصویر و…)، تاسیسات مکانیکی و مبلمان بنا نهاده است که ماحصل آن طراحی بیش از 430 پروژه و ارائه خدمات مهندسی به جامعه مهندسین مشاور و دستگاه های اجرائی می باشد. در حال حاضر شبیه سازی پارامترهای آکوستیکی با استفاده از نرم افزار Odeon توسط کارشناسان تخصصی آکوستیک و در بخش الکترو آکوستیک بوسیله شبیه سازهای تخصصی صورت همانندنرم افزار  Ease صورت می پذیرد.

شرکت چوب طرح نوین در سال 1384 با توسعه کارخانه خود در زمینی به مساحت 4800 مترمربع و تجهیز آن به جدیدترین ماشین آلات مدرن اروپائی ضمن ارتقاء کیفیت محصولات خود و ایجاد پشتوانه بزرگ و مطمئن جهت تأمین به موقع قطعات پروژه ها، امکانات ویژه ای را جهت بخش تحقیق و توسعه فراهم نموده است.

در سال 1385 این شرکت با استفاده از دانش فنی و امکانات تولید خود برای نخستین بار در ایران موفق به طراحی و تولید پانلهای آکوستیکی نوین آوا شده و گامی مؤثر در بهبود و ارتقاء عملکرد آکوستیکی دکوراسیون سالن ها برداشته است.

دانش فنی و کنترل کیفیت مشاوران و کارشناسان این شرکت در بخش های متعدد بازرگانی، طراحی، دفتر فنی و اجرایی، مالی و ستادی و در نهایت دستان متخصص و هنرمند مجریان به خلق فضایی منجر می شود که با رعایت استاندارد های روز دنیا به زیبایی آراسته گردیده است.

این شرکت افتخار خود می داند که با بهره گیری از دانش های نوین کنترل پروژه و توان بالای اجرایی ضمن رعایت همه مسائل اجرایی سعی بر کاهش زمان اجرا و در نتیجه کاهش هزینه های تمام شده پروژه نماید.

از آنجاییکه ارتقاء کیفیت هیچ محصولی بدون اخذ میزان رضایت مندی مشتریان ممکن نمی شود، واحد خدمات پس از فروش این شرکت با وجود تضمین و گارانتی کلیه محصولات و تجهیزات بکار رفته در پروژه، با حفظ ارتباط مستمر با مشتریان و ارائه راهکارهایی جهت بهره برداری مناسب از سالن، گارانتی پروژه ای نیز به مشتریان خود عرضه نموده تا بهره برداری از پروژه های اتمام یافته به دلیل مشکلات تعمیراتی با وقفه مواجه نگردند.

تمامی تلاش همکاران شما در این شرکت این است که با استفاده از امکانات فوق بتواند الگوئی جهت استفاده از دانش روز، بالا بردن کیفیت، رعایت استانداردهای روز دنیا و در نهایت آن باعث آسودگی خاطر مشاورین و کارفرمایان محترم باشد.

امید است یاری دهنده دستان پر تلاش شما باشیم.